Platform over installatietechniek, klimaatbeheersing en elektriciteit
Nieuws

VPS exposant tijdens Firesafety Security Event | 8 en 9 april 2020

naamloos-4-kopieren-1

17 februari 2020 Leestijd 1 minuten

Deel dit artikel

Op woensdag 8 en donderdag 9 april vindt in de Brabanthallen Den Bosch het Firesafety & Security Event plaats: de vakbeurs voor installerend Nederland. Deze beurs is gratis voor bezoekers.

VPS FireAlert: de oplossing voor tijdelijke brandbeveiliging

VPS is als exposant aanwezig op deze beurs met het VPS FireAlert systeem. VPS FireAlert is onze oplossing voor tijdelijke brandbeveiliging, EHBO en evacuatie. Het is een draadloos brand-, evacuatie- en ongevallenalarmsysteem om personeel, materialen en gebouwen op bouwplaatsen, scheepswerven, herontwikkellocaties en in leegstaand vastgoed te beschermen. VPS FireAlert beschikt over een EN54 certificaat, is flexibel, 100% draadloos en wordt wereldwijd ingezet in diverse branches. Het is een kostenefficiënte en effectieve oplossing, geschikt voor iedere locatie.

Gratis demonstratie

Wilt u meer weten over tijdelijke brandbeveiliging, evacuatie en EHBO? Kom bij ons langs voor een vrijblijvende demonstratie tijdens het Firesafety & Security Event op 8 & 9 april in hal 7, stand A.23. De koffie staat voor u klaar, graag tot dan!

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

Contact

Sander van Hout

Projectmanager

Benieuwd naar de mogelijkheden? Ik vertel u graag alles over onze samenwerkingspakketten.

0%

    Stuur ons een bericht