Building Holland wil een primeur, namelijk als eerste event coronaproof worden. Op vrijdag 24 en woensdag 29 april volgen er daarom twee werksessies om mee te denken over kansen en uitdagingen.
Head of Events Dirk van Gemert: “We leggen de lat hoog. Building Holland laat zien dat een event en de anderhalve meter maatschappij prima samen kunnen gaan.” De plannen hebben betrekking op alle facetten van het concept.
We hechten veel waarde aan de ideeën van onze partners. Daarom organiseren we online werksessies. Van Gemert: “Noem het meedenksessies. Als de coronacrisis iets heeft duidelijk gemaakt, dan is het wel dat we met zijn allen heel innovatief zijn om problemen te lijf te gaan. We geloven in de kracht van het collectief.”
Building Holland maakt 1 mei bekend hoe het eerste corona proof event van Nederland eruit ziet. Ben je partner van Building Holland en wil je meedenken op 24 of 29 april?
Stuur een e-mail naar [email protected] en meld je aan voor de online werksessie. Building Holland wordt op 27, 28 en 29 oktober gehouden in RAI Amsterdam.